Sweter z kwiatową aplikacją

Sweter z kwiatową aplikacją to mój strzał w 10 w tym sezonie!

Długo szukałam sweterka na ten sezon, wiecie…. “TEGO” sweterka, konkretnego, wymarzonego i wyśnionego 🙂 I ten zdecydowanie jest TYM ;D

Ciepły, milutki, z pięknie wyszytymi aplikacjami za 19,79$🙂 No i inny niż te dostępne u nas! Materiał jest przyjemny dla skóry, nie gryzie, dobrze znosi pranie – chociaż polecam oczywiście prać go na lewej stronie i na jakimś delikatniejszym programie.

Sweter Wymiary zgadzają się z podanym na aukcji – nie obraziłabym się za to gdyby rękaw był odrobinę dłuższy. Nie zaliczam tego jednak na minus. Pasuje za to totalnie do wszystkiego. I do spodni, spódnicy ale także super wygląda narzucony na sukienkę. Przepięknie prezentuje się też z tiulową spódnicą – a za to już ogromny plus!!

Jeden punkt odejmuję za to, że mój przyszedł z papierkiem pod aplikacją więc musiałam go sama oderwać przed praniem. Troszkę było z tym zabawy ale pomimo, że kilka kawałeczków zostały to nic nie ucierpiało w trakcie prania.

Zatem 9/10 i polecam zakup!

#LightintheBox -> czyli szybka dostawa, płatność z PP i #highquality Jeśli do tej pory wciąż nie zdecydowaliście się na zakupy na Light in the Box to warto się przełamać – nie będziecie zawiedzeni 🙂 Produkty są wysokiej jakości, an każdej aukcji podane dokładne wymiary zatem można bez obaw robić zakupy i szybko się nimi cieszyć.

Leave a Reply