Jeansy ciążowe

Kolejna recenzja dla drogich mam – jeansy ciążowe z postaciami z Disneya 🙂

Dwie skrajne oceny: 9/10 i 1/10 😛

 
A dlaczego tak? 9/10 bo spodnie są bardzo porządne, przychodzą super zapakowane, szybko, kontakt ze sprzedawcą bardzo sprawny. Co do produktu mam jedno główne zastrzeżenie – na zdjęciu spodnie są ewidentnie rurki a takie nie przychodzą (ale dlaczego to wyjaśnię w drugiej ocenie). Ale jakościowo – są świetne. Porządny jeans, porządny i wyraźny nadruk.. Teoretycznie po wyciągnięciu z paczki nie miałam się do czego przyczepić.
 
Problem zaczął się przy przymiarce. Wzięłam rozmiar XXL bo tak mi zasugerował sprzedawca (w PL noszę zazwyczaj S, czasami kupiłam M lub 38..) po podesłaniu wymiarów. Jakoś bardzo w ciąży mi centymetrów nie przybyło, bebech urósł ale to raczej normalne w tym stanie 😉 Pytałam sprzedawcę kilka razy czy to XXL to naprawdę nie za duże no i w końcu mu zaufałam.
Wymiary z aukcji: 109 na długość – 100 w biodrach- 32 nogawka
A wymiary rzeczywiste swoim życiem 😀 W biodrach prawie 106, długie na 101.. 🙂 Z rurek tez nici. Efektem czego spodnie w żadną ze stron na mnie nie pasowały, po dwóch krokach spadały z tyłka, a z przodu w kroczu robił się taki rulonik wskazujący, że są wyraźnie za duże.
 
Fajny i dobrze wykonany produkt, dobre feedbacki (sama dałam dobry bo produkt jest tak świetnej jakości w porównaniu z tym, co jest dostępne u nas w sklepach) – szkoda, że wymiary z aukcji się nie pokrywają z rzeczywistością. Sprzedawca w ramach sporu, który zresztą od razu zaakceptował oddał mi połowę sumy, którą zapłaciłam.
 

Leave a Reply