Dowiedzmy się więcej o Philips Lumea!

Chciałabyś, aby istniała prosta metoda, pozwalająca cieszyć się gładką skórą przez wiele tygodni, bez bólu, podrażnień i wrastających włosków? Dobra wiadomość! W ciągu najbliższych dwóch tygodni poznamy nowe urządzenie Philips Lumea Prestige, które dzięki delikatnym impulsom światła pozwala zachować jedwabistą gładkość skóry nawet do 8 tygodni.
Być może już wkrótce będę miała możliwość sama zrecenzować to cudowne urządzenie, a na razie kilka istotnych faktów!

Philips Lumea

Wszystkie marzymy o gładkiej skórze przez cały rok. Czasami jednak wydaje się, że długotrwałe metody depilacji są skomplikowane i bolesne, a proste sposoby dają efekt na bardzo krótko. Czas to zmienić… Jak? Poznaj urządzenie Philips Lumea do domowej depilacji światłem.

Jak działa Philips Lumea?

Urządzenie wykorzystuje innowacyjną technologię iintensywnego światła pulsacyjnego (IPL), opartą na metodach stosowanych dotąd w profesjonalnych salonach kosmetycznych. Philips we współpracy
z dermatologami dostosował tę metodę do skutecznego i w pełni bezpiecznego stosowania w domu.

Lumea kieruje impulsy światła do cebulek włosów, w rezultacie czego włosy w naturalny sposób wypadają, a proces ich odrastania zostaje zahamowany. Prosty i delikatny zabieg zapobiega odrastaniu włosków, zapewniając piękną i gładką skórę na długo. Czas między zabiegami może się różnić w zależności od indywidualnego tempa wzrostu włosów.

Idealne dopasowanie dzięki nasadkom: Nowe modele Lumea Prestige posiadają unikalne, specjalnie wyprofilowane nasadki stworzone tak, by uzyskać optymalne efekty na wszystkich obszarach ciała (nogi, pachy, bikini, twarz). Nasadki różnią się kształtem, rozmiarem okienek i filtrami.

Wygoda użytkowania: Lumea Prestige działa zarówno bezprzewodowo na zasilaniu akumulatorowym, jak i po podłączeniu do kabla sieciowego. Prawidłowo przeprowadzone zabiegi IPL
z użyciem urządzenia Philips Lumea są bezpieczne i bezbolesne. Lumea Prestige posiada lampę o wysokiej wydajności ponad 250 000 błysków, co zapewnia nawet do 20 lat użytkowania przez jedną osobę. Co ważne, lampy nie trzeba wymieniać, stąd nie musisz martwić się o dodatkowe koszty użytkowania.

Leave a Reply