U Pani Natalki

Recenzje zakupów z Alixpress, freebies, konkursy i inne

maszynka do golenia z aliexpress
Aliexpress

Męska maszynka do golenia od POVOS

Tym razem recenzja MĘSKIEJ maszynki do golenia ze znanego dosyć na Ali sklepu #POVOS. Jako, że znawca tematu ze mnie żaden, przynoszę dwie opinię. Moją i wybranka mego. Nie wiem, _naprawdę_ nie wiem która lepsza.

Moja opinia:

Maszynka całkiem ładna. Niebiesko-czarna. Ma świecące się światełko. Trzy kręcące się kółeczka zwane ostrzami powinny sprawić, że lubego będę chciała całować codziennie dzięki gładziutkiej skórze. Dupa zbita. Drogie Panie. Zamówiłam maszynkę bo MI OBIECAŁ, że jak już dostanie elektryczną to się będzie golił CODZIENNIE.

Nie goli się codziennie. Nawet nie co dwa dni. Nawet nie co trzy. Bez sensu taki biznes.

Ale maszynka ładna, pięknie zabiera miejsce na MOJEJ PÓŁCE z kosmetykami.

Lubego opinia:

Ok. 2 godzinne ładowanie wystarcza spokojnie na dwa golenia.

5 minutowe golenie to tak na szybko i goli całkiem przyzwoicie. Jak się chce dokładniej ogolić wszystko wszystko to trzeba poświęcić więcej czasu.

Płukana pod wodą, nic się nie dzieje. Podczas golenia jak już się dużo zgoli to trzeba otworzyć i wysypać włosy ze środka – czuć kiedy zaczyna trochę bardziej z tego powodu ciągnąć ale nie jest to nic uciążliwego.

Trymer jest i miał być ale jest niepraktyczny – zgina się i słabo docina więc raczej go nie używam.

W zestawie pędzelek do czyszczenia, zapasowe ostrze (można je kupić w sklepie) i ładowarka (naprawdę nie pamiętamy już czy przejściówka na EU została dołączona, na 80% tak).

Obiektywnie rzecz biorąc oceniaMY na 8/10. Mogłaby golić ciut dokładniej (ale to z pewnością zależy też od zarostu i kształtu buzieńki) no i przede wszystkim minus za nieużyteczny trymer.

P.S. Tak już bardziej serio – golarkę zdecydowanie polecam ja, jako ja – chłop zadowolony, to że się wcale częściej nie goli to dlatego, że leń i nie lubi, a nie, że maszynka nie taka 😀

I tradycyjnie zapraszam na www.upaninatalki.pl na pozostałe recenzje 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *