Żyj pełnią życia…

… czyli dlaczego fajnie jest zostać Ambasadorką o.b.!

Ponieważ uwielbiam testować różnego rodzaju produkty zgłosiłam się do kampanii o.b. Żyj pełnią życia! Któregoś dnia przyszła do mnie paczka, wielka i ciężka. O kampanii zdążyłam zapomnieć i w ogóle nie skojarzyłam przybycia kuriera z tym. Jakie było moje zdziwienie, gdy po otwarciu ujrzałam to:

Eeeeee…… WOW! Naprawdę WOW! To jedna z lepszych paczek ambasadorskich, jakie do do mnie dotarły. Trzy pełnowartościowe produkty dla mnie ( o.b. ProComfort Mini oraz Normal a także ProComfort Night Normal ), pudełeczko na tampony (nie trzeba się już z nimi chować idąc np. w biurze do toalety ani ciągnąc za sobą całej torby) i do tego tyyyyyyleeeee próbek dla znajomych! To, czego mi najczęściej brakuje w tego typu kampaniach to właśnie próbki dla osób, którym polecam produkt.

Swego czasu Le Petit Marseillais robiło kolejną edycja dla Ambasadorek – niestety nie udało mi się na nią załapać ale gdy zobaczyłam zawartość paczki jakość nie było mi żal. Żel pod prysznic i krem do rąk? Fajnie tylko.. jak tu się tym podzielić? No, chyba że zaprosić koleżanki na wspólny prysznic 😛

Tutaj mamy za to naprawdę pokaźną ilość próbek, które można schować do torebki i rozdać np. przed treningiem.

No i to słodkie pudełeczko <3
Do tego bardzo fajny portal dla ambasadorek, w przyjemnych pastelowych kolorach. Nam kobietom często zdaje się, że o miesiączce wiemy wszystko – jednak sama się przekonałam, że wcale tak nie jest. Mnóstwo pytań pozostaje bez odpowiedzi, bo z nikim o tym nie rozmawiamy. Warto zatem czasem poczytać i dokształcić się troszkę, zwłaszcza po to, żeby nie powielać znanych i naprawdę głupich mitów… Np. jak ten, że dziewica nie może używać tamponów! Naprawdę zaprawdę znałam dziewczynę, która w to wierzyła..

Jeśli chodzi o sam produkt, to wersję Mini znałam już od dawna, główną nowością były dla mnie tampony do stosowania w nocy. Niestety, nie przekonały mnie. Nie jest to opcja zła lub niewygodna ale z pewnością do mnie nie przemawia. Jednorazowo, w czasie wyjazdu – bardzo chętnie. Na co dzień w domu, jednak nie. Jeśli chodzi o produkt Mini i Normal to polecam, wiem, że są droższe niż inne dostępne na rynku ale wielokrotnie już przekonałam się w trakcie treningu, że tylko o.b. naprawdę chroni nas w 100% 🙂

Leave a Reply