Avon Nutra Effects – krem z nasionami chia!

Streetcom obdarował mnie kolejną cudowną paczuszką: krem z serii Avon Nutra Effects <3

Tym razem jednak nie zdążyłam nawet zrobić zdjęcia pełnego zestawu! Kurier przyjechał do mnie do pracy, w której ostatnio coś dużo kobiet dookoła i zostałam na dzień dobry “ograbiona” z połowy próbek 🙂 Druga część została rozdana na treningach wśród dziewczyn, a trzecia powędrowała ku rodzinie. Tym samym do zdjęcia pozostało mi tylko kilka sztuk no i – dla mnie najważniejszy – produkt właściwy czyli krem do pielęgnacji ciała z linii AVON Nutra Effects który miał sprawić, że skóra będzie odżywiona i nawilżona na dłużej.

Co obiecuje producent?

14393167_1204653306244515_2058563692_o

Krem posiada unikalną kombinację ekstraktów na bazie nasion chia, jest źródłem witamin i minerałów, kwasów omega-3. Pozwala zachować gładką i elastyczną skórę nawet do 48 godzin! Seria Avon Nutra Effects proponuje wiele produktów, które są odpowiednie dla skóry wrażliwej bo nie zawierają parabenów oraz sztucznych barwników.

Wszystkie je można obejrzeć w katalogu, który dostałam wraz z próbkami. Do kosmetyków dołączony został też woreczek z nasionami chia, które z chęcią wypróbowałam w nowym przepisie na deser – czekoladowa tarta ze spodem z ciasteczek Oreo, kremem orzechowym oraz posypana duuuużąąąą ilością tartej czekolady 🙂

A jak jest naprawdę?

Ogromnym plusem kremu jest jego delikatny zapach, który nie drażni, co jest dla mnie istotne zwłaszcza kiedy używam go przed pójściem spać. Kolejną zaletą jest to, że bardzo szybko się wchłania. Czy utrzymuje nawilżenie aż dwa dni? Niestety, raczej nie. Ale zaraz po użyciu i następnego dnia nasza skóra jest rzeczywiście przyjemnie gładka i miła w dotyku. Rzeczywiste nawilżenie przez konkretną ilość godzin jest też ciężko określić, z pewnością jest to dosyć subiektywne odczucie 🙂 Stwierdzam jednak, że od wieczornego mycia dnia poprzedniego, przez poranne i wieczorne następnego moja skóra wciąż jest odżywiona.
plik_000-1

Aktualnie krem dostępny jest na stronie Avon w cenie promocyjnej 12,99 za 200 ml – to cena, którą warto zapłacić za ten produkt —> KUP TUTAJ!

Leave a Reply