Płócienna torba

—-> LINK <—-

a

Długo szukałam czegoś do śmigania na treningi, co będzie pasowało do butów sportowych a jednocześnie nie będzie typową torbą treningową. Wybór padł na torbę z linka.

Największym minusem torby jest osadzenie zamka – torba sama w sobie jest duża i mieści wiele niezbędnych dla każdej kobiety przedmiotów, takich jak teleskopowe wędki, książki, pojemniki na żywność, śrubokręty, szminki, podkłady itd. Osadzenie zamka zabiera jednak ok. 4 cm z głębokości torby 🙁 Zatem po zapakowaniu jej trzeba zostawić ją otwartą – na szczęście w wersji z długim paskiem zaciska się on wokół ronda i nikt nic nam z niej nie wyjmie.

Kupując ją, spodziewałam się zupełnie innego materiału. Zwłaszcza jasnoszara wydaje się być bardziej z materiału ‘dresowego’ miękkiego. Jest to jednak dosyć sztywne i grube jakby płótno. Moja torba niestety przyszła lekko ubrudzona, lub jak powiedziała koleżanka, w wersji wintedż 😉

Plusem na pewno jest cena: 5,19$ po użyciu kupon na -2$. Materiał, który początkowo mnie nie zachwycał także przysparza kilku plusów – wydaje się być naprawdę wytrzymały. A im dłużej ją noszę, tym bardziej jestem zadowolona 😉 Sznur, na którym trzyma się torbę też wydaje się być wytrzymały i gruby, na szczęście nie jest sztywny i nie wpija się w ramię. Materiał widać, że ma to do siebie, że będzie się delikatnie wycierał z koloru – ale dla mnie osobiście to nie problem, zapewne na jasnych kolorach będzie to mniej widoczne.

Ogólna ocena?
W tej cenie: 6/10. Jest to oczywiście torba do ‘śmigania’ na żadne wielkie wyjścia i w tym celu jak najbardziej się sprawdza. Odejmuję dwa punkty za nisko osadzony zamek – dla kogoś może to nie być problem, mi się przez to nie mieszczą buty na zajęcia 😉 i za to, że mój egzemplarz przyszedł brudny.

Leave a Reply